partner.webyzavas.cz

Grafický 3D návrh koupelny

Grafické návrhy koupelen v 3D
Provádíme grafické návrhy koupelen a WC v programu Arcon s proškoleným pracovníkem. Máme 10leté zkušenosti s navrhováním a již před 500 zpracovaných grafických návrhů.
Umíme poradit i s rozmístěním vybavení. Nabídneme vhodné produkty; nakreslíme návrh s vybranou sérii kachlí.
 
Co k potřebujeme k vypracování návrhu?
Půdorys místnosti s uvedenými rozměry stěn, výšky místnosti, oken (výška, šířka, výška parapetu a rozmístění na stěně) i dveří. Uvedení plánovaného vybavení v koupelně. ( Mohou být předběžné rozměry + typy). Eventuálně uvést přívody vody a odpady, které jsou dané.

Jak postupujeme?
Stačí zaslat výše uvedené informace emailem nebo se u nás stavit na prodejně. Následně se s Vámi spojí grafik. Schůzka, kdy již jsou veškeré Vámi dodané informace zpracovány, probíhá již ve sjednaný čas. Dále pokračujeme dle potřeby. Další schůzka v případě změn nebo po odsouhlasení rozložení kachlí, spočítáme spotřebu kachlí s doporučenou rezervou 10%.
 
V návrzích využíváme i zkušenosti s 9letým prováděním realizací koupelen na klíč. Které již bohužel naše firma neprovádí. V této chvíli máme kontakty na vybrané realizační firmy, se kterými spolupracujeme.
Po dokončení návrhu či objednání kachlí dostáváte k dispozici kladečský plán a tisk jednotlivých pohledů na stěny s navrženými dlaždicemi.
 

Grafický návrh a cenová nabídka
Za grafický návrh si účtujeme 1.500Kč. V případě objednání min. kachlí si účtujeme 750Kč, cože je 50% sleva z původní ceny. Zpracování cenové nabídky na vybavení či kachlí je ZDARMA.