Koupelnové studio Eko-Domov | Koupelny Boskovice

O nás

Koupelny EKO-DOMOV

Firma EKO-DOMOV s.r.o. je ryze českou soukromou firmou, vlastněnou ze 100% jedním majitelem. Byla založena jako stavebně obchodní a poradenská společnost v roce 1997 a dnes je na trhu 20 roků. Firma zaměstnává 30 pracovníků. Od počátku se zabýváme především prodejem a montáží výrobků pro stavby. Od roku 2003 provozujeme rovněž koupelnové studio v Boskovicích.  

V naší vzorkovně v Centru Kras v Boskovicích máme expozice 33 moderních koupelen, velkou nabídku keramických a přírodních obkladů a dlažeb, expozici vodovodních baterií, sprchových koutů, van a koupelnových doplňků. Na ploše 600 m2 najdete vše pro koupelny. Na dalších 600 m2 vystavujeme střešní okna, plastová fasádní okna, schody, schodiště, vnitřní a venkovní dveře a další výrobky pro interiéry bytů a domů.

Pro zákazníky provádíme montáže oken, dveří, střešních oken, schodů a zábradlí. Pro naše zákazníky zpracováváme také grafické návrhy krásných koupelen.

Koupelny EKO-DOMOV a Keramika Soukup

S firmou KERAMIKA SOUKUP spolupracujeme úspěšně několik roků. Spolupráci neustále rozšiřujeme, protože chceme svým zákazníkům nabídnout co nejširší sortiment výrobků pro soudobé moderní trendy koupelen a zlepšit poskytované služby. Společnost KERAMIKA SOUKUP se řadí mezi největší prodejce obkladů, dlažeb, koupelnového vybavení.

Firma EKO-DOMOV zase patří k největším regionálním prodejcům koupelen. Spojením našich zkušeností v daném regionu se zkušenostmi firmy KERAMIKA SOUKUP vytváříme tým, jehož cílem je spokojený zákazník. Společnými silami se snažíme tvořit našim zákazníkům krásné bydlení, kam se budou rádi vracet a to je to proč to děláme.
Přijďte se podívat k nám na prodejnu do CENTRA KRAS v Boskovicích.
Těšíme se na Vás!

 

EET ( §25 Informační povinnost poplatníka) „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."